تبلیغات
و نیوكمپ تو را می خواند... - مقاله
و نیوكمپ تو را می خواند...
به سایت ما خوش آمدید

آقا شهاب یك مقاله نوشتند...فوق العاده است..بخونید ولذت ببرید..دوستان وبلاگ نویس هم تو وبلاگاشون بزارند....سخنی با هواداران رئال مادرید

مقدمه:

سلام . من شهاب هستم .بچه ها منو به اسم" شهاب بارسلونا" میشناسن. بنده 25 ساله اهل اصفهان و دانشجوی كارشناسی ارشد مهندسی مكانیك –ساخت و تولید هستم. مطالب این مقاله ای كه نوشتم خطاب به هواداران كم سن وسال و بی منطق رئالی هست كه البته فقط تو ایران نمونشون دیده میشه. این مطالب اصلا برای كوچك جلوه دادن یا بی ثبات بودن یا توهین به باشگاه بزرگ رئال مادرید نیست وصرفا حرف دل هست كه باید گفته بشه و اطلاعات عمومیه بعضی ها افزایش پیدا كنه.هر چند كه من خیلی حرف داشتم كه بزنم اما از حوصلم خارج بود و فعلا در همین حد نوشتم كه فكر میكنم كافی باشه.

http://imgiran.com/images/dg916hjt5pkug5p1dxn.jpg

ادامه مطلب رو از دست ندید

طرفداری و هواداری !منطق و تعصب! اینها همه متفاوت است. چند سالیست كه همه كارشناسان كاربلد و حرفه ای و شبكه های معروف دنیا نظیر اسكای اسپورت ایتالیا، ان تی وی اسپور استانبول و الجزیره اسپورت و كارشناسان دیگر دم از فوتبال آینده ای كه بارسلونا بازی میكند میزنند. اما از2008  به بعد به یكباره سیل عظیمی از هواداران رئال مادرید كه البته صرفا هواداران كریستیانو رونالدو و یا خوزه مورینیو هستند به سبك باشگاه و زیر سوال بردن جامهای باشگاه بارسلونا دست میزنند! باشگاهی كه تنها باشگاه جهان است كه فراتر از یك باشگاه است. باشگاهی كه قدمتش بیش از بقیه اسپانیایی هاست. باشگاهی كه دست به افتخاراتی زده كه سوگلی های پایتخت كف از دهانشان سرازیر شده و نتوانسته اند! آری با شما هستم ای مادریسیمو. چندیست میبینم سر از زمین برداشته اید و به پرو پای تیمی میپیچید كه برای نشان دادن فاصله اش با خودتان در جدول لیگ باید از انگشتان دست و پایتان كمك بگیرید. آنقدر در این سالها تحقیر رو حس كرده اید كه حالا به جهت بردن 2 ال كلاسیكو آنهم با حرف و حدیث های زیاد و آنهم در شرایطی كه تیم ما حكم كشتیه بی نا خدا بود سر از پایت را نشناخته ای و حرف از پایان دوران بلوگرانا و بهترین تیم تاریخ میزنید؟؟؟؟؟

ای مادریدی بارسای ما بارسای تیتو است نه بارسای رورا!اگر درك فوتبالی ات انقدر كم است كه فكر میكنی بارسا نیازی به سرمربی ندارد باید بگویم سخت در اشتباهی دوست عزیز.درست است كه ما مثل شما بی مكتب و فلسفه نیستیم و برنامه ای از پیش تعیین شده و منظم داریم اما هر كس در جایگاه خود برای تیم زحمت میكشد.اگر بارسای رورا را 2بار بردید باید بدانید جدا از اشتباهات داوری كه حسابی به سودتان بود بارسای واقعی و با سرمربی را نبردید.بارسای تیتو در 4تقابلش با مورینیو فقط1 بار شكست خورد.بارسای ما بارسای تیتو میباشد.2 سوال دارم.

آیا كشتی بدون ناخدا میتواند به روال قبل كه ناخدا داشت به ساحل برسد؟آیا اتومبیل بی راننده امكان پذیر است؟

شاید اگر من هم مثل تو شاهد خوردن 5یا 6 گل و تحقیر به تمام معنا بودم بعد از كسب 2 برد پیاپی هزیان میگفتم!

http://imgiran.com/images/bc5lua077vql6mlxq098.jpg

http://imgiran.com/images/uhxh7sfxehibjn06u8a4.jpg

شاید اگر من هم تیم چندین سال پیاپی توسط تیمها درجه 3 اروپایی نظیر لیون در مرحله 1/8 چپ و راست حذف میشد و حالا با حضور 2 ساله در نیمه نهایی  بازهم هذیان میگفتم.همین كه در نیمه ها هستید بروید خدا را شكر كنید.همین به منزله ی كسب یه جام باید برایتان ارزشمند باشد .

شماها همان هواداران سابق اینتر یا چلسی هستید یا همان هواداران سابق منچستر یونایتد. این را با مدرك اثبات خواهم كرد. تامل كنید! در صد كمی از شماها اصیل و مادریسیموی واقعی است. تا قبل از 2009 خیلی ها فقط نام رئال مادرید را شنیده بودند كه میگفتند  9 بار چمپیونز را برده است!! اصلا رنگ پیراهن تیم رئال را هم نمیدانستند زیرا این تیم از 2002 به بعد به زور در یك هشتم نهایی نامش دیده میشد!بخش اعظم طرفداران رئال از 2009 به عشق كریستیانو رونالدو از منچستر به سوی رئال مادرید با وزش نسیمی آرام كوچ كردند.باور ندارید؟ پس عكس زیر را تماشا كنید كه در سایت گل فارسی یك هوادار به اصطلاح رئال مادریدی كامنت گذاشته است.

برای تماشای عکس در اندازه ی واقعی روی آن کلیک کنید.

http://imgiran.com/images/oq2blna924gktpkenym.bmp

 

آری! بخش اعظم از هواداران رئال مادرید را چنین كسانی تشكیل داده اند.این ارزش باشگاه را میرساند.گذشت آن زمان كه چشمهای انسان ها هم سیاه و سفید میدید و شما آن زمان به راحتی در حال جمع كردن جام بودید و بارسلونا در دغدغه ی فرار از بمب های فرانكو !!

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Barcelona_bombing.jpg

اگر اكنون كمی افتخاراتتان از ما با كیفیت تر است باید مدیون فرانسیسكو فرانكو باشید كه در موفقیت های شما نقش 36 ساله ای را ایفا كرد!

اگر بر سر مزار آن مرحوم رفتید حتما خرما خیرات كنید.بیچاره هنوز روحش حیران است و تاثیر این حیرانی در فاجعه ی الدترافورد كه توسط "جونیت چاكر" رقم خورد را همگان دیدند! آن شب یك شب فراموش نشدنی در تاریخ فوتبال بود.شبی كه فرگوسن كبیر پیرمردی كه حتی دست هایش میلرزد و موهایش را در فوتبال سفید كرد به گفته ی خودش ایمانش را به فوتبال از دست داد!!!!!

جالب است !در دنیا چیزهایی میبینم كه بس عجیب و خنده دار است.یك هوادار نسیمیه و حزب بادی مادریدی فقط یاد گرفته بگوید بارسا با اشتباهات داوری نتیجه میگیرد و جامهای بارسا را زیر سوال ببرد.دوست كوچكم برادر كوچكم حق داری خیلی چیزها را ندانی!بلاخره همه ی ما انسان ها به مقتضای سن و عقلمان سخن میگوییم.تو تا طرفدار فوتبال شدی چیز زیادی از موفقیت تیمت را شاهد نبودی.فقط شاهد این بودی كه نام بارسلونا بر زبان همه ی گردن كلفتان و پیشكسوتان فوتبال جاری شده است و بارسا از دم جامها را عین سیب زمینی درو میكند!

شماها به 32 لالیگایتان مینازید؟

85 سال است كه لالیگا در حال برگزاریست! یعنی از سال 1928 تا كنون! جالب است بدانید كه در طی این 85 سال فرانكو 36 سالش را حامی و پشتیبان مالی و سیاسیه رئال مادرید و یك دیكتاتور خون ریز بود كه در طی این 36 سال خدماتی به رئال ارائه داد كه خیلی از غیر مادریدی ها حتی اتلتیكو مادریدی های شهر مادرید هم رئال را به جامهای فرانكویی اش محكوم میكنند!

اما نكته ای را كه خواستم یاد آور شوم این است كه رئال مادرید در طی 85 سال 32 لالیگا كسب كرده كه 15 تای آن در طی 36 سال پادشاهیه فرانكو و مابقی آن كه 17 لالیگاست در طی حدود 50 سال بدست امده!!!!!نكته ای بس عجیب !جالب تر اینجاست كه بدانید در زمان حضور فرانكو رئال مادرید از بنیه ی سیاسی و اقتصادیه خوبی برخوردار بود و بغیر از دزدیدن دی استفانو از بارسا توانست 6بار قهرمان اروپا شود.اما سوالی است كه در زهن ایجاد میشود! این سوال این است:

چطور رئال در طول 36 سال پادشاهیه فرانكو 6بار قهرمان میشود اما از بعد از مرگ او تا به حال كه 38 سال میگذرد فقط 3بار (انهم با اشتباهات داوری ای كه به سودشان بود و در ادامه مقاله عرض خواهد شد) قهرمان شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بحث را بازتر خواهم كرد.رئال مادرید 76 جام رسمی طبق معیار یوفا دارد كه 59 تای آن معتبر است كه شامل 32 لالیگا و 18 حذفی و 9 چمپیونز است!حال نكته ی جالب اینجاست كه ازاین 59 جام كه در طول 85 سال به دست امده  27 جام آن (یعنی 15 لالیگا 6 حذفی 6چمپیونز) در زمان 36 ساله ی فرانكو به دست می آید. 27   جام از 59 جام!   یعنی تقریبا نصف افتخارات این تیم در زمانی به دست آمده كه حتی پدر بزگانمان هم كودك بودند و بارسلونا كه رقیبت سرسخت رئال بود در حال مقابله با فرانكو بود !حال مابقیه جامهای رئال 32 جامیست كه خارج از دوران فرانكو به دست آمد در طول حدودا 50 سال!!!!

اگر راجع به فرانكو وبمباران شدن ایالتهای كاتالونیا و گالیسیا وباسك و اندلس بیشتر میخواهید بدانید فیلم جای اژدها را كه بر حسب اتفاق در مادرید ضبط شده و گلشیفته فراهانی هم در ان هنر نمایی میكند را ببینید.


ننگ 11-1

هواداران اصیل مادریدی كه در خارج از ایران هستند هیچگاه در ال كلاسیكوها بنری از نتیجه ی 11-1 سال 1943 به ورزشگاه ها نیاوردند!میدانید چرا؟چون میدانند پشت پرده ها چه اتفاقاتی افتاد!دوست كوچك مادریدیه من كمی از سلول های خاكستری ات استفاده كن و از آكبندی آن را دربیاور و پلاستیك هایش را بكن.قول میدهم ضرر نكنی !

در سال 1943 در نیمه نهایی جام حذفی (كه ان زمان جام ژنرال نامیده میشد و مخصوص ژنرال فرانكو بود!) بارسا در بازی رفت در طی یك بازیه یك طرفه رئال را جلوی چشم فرانكو 3-0 شكست میدهد.اما در بازی برگشت در مادرید فاجعه ای رخ میدهد كه ناشی از دلخوری فرانكو بود كه میخواست انتقام بگیرد.در بازی برگشت فرانكو و دار  دسته اش بارسا و بازیكنان را تهدید سیاسی و جانی میكنند تا بازی را با نتیجه ای ببازند تا رئال مادرید به جای بارسلونا صعود كند!

اما چه ترفند تابلویی!

بازی برگشت رئال 11-1 میبرد!!!!!

بسیار خنده دار است!چطور بارسایی كه بازی رفت  نیمه نهایی جام ژنرال(جام حذفی كنونی) را 3-0 برده در بازی برگشت با این نتیجه میبازد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درحالیكه در لالیگای همان سال یعنی سال 1943 بارسا 4-0 رئال مادرید را در هم میكوبد!!!این عجیب نیست؟

آری دست هاكه چه عرض كنم تهدید ها و اسلحه هایی پشت پرده بودند كه این نتیجه را رقم زدند!

برای تماشای عکس در اندازه ی واقعی روی آن کلیک کنید.


http://upload7.ir/images/62739093194354727659.jpg

مطالب فوق در روزنامه گل چاپ شده و به هیچ وجه نمیتواند دروغ باشد. مطالبی كه ابتدا در یكی از روزنامه های لاتین چاپ شد و بعد در سایتهای دیگر ترجمه شد!

این هم لینك هایی مبنی بر نقش داشتن فرانكو در ان بازیست!

http://www.insidespanishfootball.com/el-clasico-countdown-1943-real-madrid-11-1-barcelona/

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=11-1+is+the+result+of+formal+Clasico%3F&source=web&cd=17&cad=rja&ved=0CEgQFjAGOAo&url=http%3A%2F%2Fwww.wys.cuhk.edu.hk%2Fwys_media%2FPP_el_clsico1.pdf&ei=tsMvUZDQGaWs4AS6zIHICw&usg=AFQjCNF0tQdj2xS1m0Q4PBEHxU9JOXsTQg&bvm=bv.43148975,d.bGE

 

حتی جالب است بدانید كه در سایت معروف اسپانیایی كه تمام نتایج لالیگا و كوپا دل ری و حتی سوپرجام اسپانیا و چمپیونز و جام یوفا و مابقیه جامها را ثبت كرده اصلا نتیجه ای از 11-1 ثبت نشده !!!

سایت مربوطه :

http://www.bdfutbol.com/en/index.html

به عكس زیر دقت كنید.این عكس از ویكی پدیای خود رئال مادرید(ورژن انگلیسی) گرفته شده و مطالبی كه در آن ثبت شده بخوانید.برای راحتی كار من بند اخر را برایتان ترجمه كردم.

برای تماشای عکس در اندازه ی واقعی روی آن کلیک کنید.


http://imgiran.com/images/6g4few5pxzv38sd42n.jpg

ترجمه ی بند اخر:

((فوتبال پیوسته در جنگ جهانیه دوم ادامه داشت تا اینکه در 13 ژوئن 1943 باشگاه مادرید در دیدار برگشت نیمه نهایی جام ژنرال(همان جام حذفیه فعلی) موفق به شکست 11-1 بارسلونا میشود!!!(توجه داشته باشید که دیدار رفت رو بارسا تو بارسلون 3-0 برده بود و احتمال حذف رئال از جام ژنرال فرانکو بسیار زیاد بود).

کوپا دل ری جامی بود که به احترام ژنرال فرانکو به کوپا ژنرالیسمو(جام ژنرال ) نامیده شد.در اینجا اشاره ای به ترسانده شدن بازیکنان از سوی پلیس ژنرال دارد که شامل رئیس امنیت سیاسی فرانکو میشود که به نقل از شاهدان گفته شده این مدیر سیاسی گفته" اگر برخی از شماها اجازه ی بازی کردن دارید فقط بخاطر سخاوتمندیه رژیم فرانکو میباشد که اجازه ی ماندن و اقامت در کشور را به شما داده"

همچنین رئیس بارسلونا اقای انریکو پینیرو قبل از بازی مورد ضرب و شتم هواداران رئال مادرید قرار گرفت!!))


اشتباهات داوری!

متاسفانه برخی از فوتبال دوستان نمیتوانند اشتباهات داوری را ببیند و دیگران را متهم میكنند كه سوگلی پلاتینی است! .من قبول دارم كه سال 2009 در استمفورد بریج 3پنالتی (به گفته ی كارشناس محترم حمیدرضا صدر) برای چلسی گرفته نشد!اما نباید فراموش كنیم كه در همان بازی اریك آبیدال به ناحق اخراج شد.كه حتی بعد از بازی كارشناسان الجزیره اسپورت علی رغم تایید 3پنالتیه گرفته نشده برای چلسی اخراج آبیدال را هم نادرست اعلام كردند.

11 مورد زیر را بخوانید و سپس به من بگویید اگر پلاتینی با بارسلوناست پس چرا اشتباهات فاحش زیر انجام شده؟؟؟؟؟؟؟

 1- در همان سال 2009 در بازی رفت مقابل چلسی كه در نوكمپ 0-0 تمام شد جناب آقای ولفگانك اشتارك ( كه خیلی ها او رابخاطر اخراج په په بارسایی میدانند.كولینا شب بعد از بازی ال كلاسیكو تصمیم اشتارك مبنی بر اخراج په په را درست اعلام كرد) پنالتی 100% روی هانری را نگرفت كه حتی بعد از بازی رادیو ماركای مادریدیها هم پنالتی بودن آن صحنه رو اعلام كرد! همان داوری كه خیلی ها میگویند بارسایی است!سوال من این اسن كه اگر پلاتینی با بارساست چرا ان صحنه كه حقا پنالتی بود را پنالتی نگرفتند؟

آری شما كه حرف از داوری میزنید پس بایستید تا بقیه چیزها را هم یاد آوری كنم!

در سال 2011 په په به قصد بازیه خطرناك به سمت آلوز میرود و اشتارك رنگ قرمز را ترجیح میدهد.اما یادتان رفت كه كولینا هم تصمیم اشتارك را درست دانست؟؟؟

اینكه ایكر كاسیاس از مسی در آن بازی لایی خورد چه ربطی به اشتارك داشت؟؟؟؟ ؟من خودم عاشق ایكر هستم اما تقصیر اشتارك نبود.

http://imgiran.com/images/362zrmipsb8nxqv9ce35.jpg

اصلا به اشتارك چه كه مسی در صحنه ی گل دوم 5 نفر از بازیكنانتان را چنان دریبل زد كه همه ی شماها افسردگی گرفتید؟!!

نكند اینها تقصیر اشتارك است؟ لابد انتظار داشتید اشتارك بخاطر چنین كارهایی به مسی اخطار دهد!!!


http://www.shiaupload.ir/images/23854274429689096514.jpg

2-در طی 8 روز 3 بازی مهم را با داوری بردید. باز هم هنوز بلبل زبانی میكنید؟؟؟؟؟؟؟؟

ال كلاسیكوی برگشت حذفی و پنالتی ای كه آلونسو روی پدرو كرد و داور نگرفت!!

http://imgiran.com/images/gb0fjzirfr6gv0z6rc7.jpg

3-در بازی برگشت لیگ همگان خطای راموس روی ادریانو رو دیدند.جنجال داوری انقدر به اصطلاح امروزی ها تابلو بود كه حتی صدای همگان را در آورد!

http://imgiran.com/images/6ub15s91oisoi39i5vz.jpg

لینك ها و مدارك مستند:

http://www.goal.com/iran/news/1835/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7/2013/03/02/3793242/%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%B4%D8%A7%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C%DA%A9%D9%88

 

http://www.goal.com/iran/news/1835/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7/2013/03/02/3793632/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%BE%D9%86%D8%AC-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%84%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%84

4-میلان در بازی رفت امسال مقابل بارسلونا در 1/8 نهایی چمپیونز با گل بحث برانگیز بواتنگ كه قبل از آن هند زاپاتا رخ داده بود بازی را برد. انقدر این صحنه واضح بود كه حتی ریو فردیناند هم در توئیترش تعجبش را نشان داد!

http://imgiran.com/images/srz1txfp2hq4wubrks91.jpg

http://imgiran.com/images/1tf7tmc8hinshl8qzfch.jpg

 

5-فاجعه اندر فاجعه!

رئال مادرید در استانه ی حذف از چمپیونز بود! هوا سرد بود و الدترافودر غرق در شادی.فرگوسن به یاد سال 2004 كه خوزه به ناحق و صدق سری پذیرفته نشدن گل سالم اسكولز بازی را برد و به فینال رفت و آن شب خوزه دور تا دور الدترافورد را از خوشحالی پرواز كرد!

اما این بار قضیه حماسی رقم خورد.فرگی جلو بود و رئال 1-0 عقب بود تا اینكه "جونیت چاكر" كه خیلی ها معتقد بودند برای این بازی بزرگ مرد كوچكیست از سر راه آمد و آنچه نباید اتفاق می افتاد را افتاد كرد! آری كارت قرمز نا حق...!بعد از آن نگرفتن خطای پنالتی راموس بر روی اورا!! همه دست به دست هم داد تا آن تیمی كه حقش نبود به مرحله بعد برود.به همین سادگی ! انقدر خوزه از داوری سود برد كه نتوانست جلوی خودش را بگیرد و اعتراف كرد كه كارت قرمز نانی نا درست بود!ببینید چقدر  واضح و روشن بوده كه حتی مورینیوی بی منطق هم لب به اعتراف ناداوری در آن بازی گشود!!

آن شب حتی برخی از مادریدیها هم از این برد شرمشان شد.اعمال جونیت چاكر واكنش همگان را در سرتاسر قاره ی زمین در پی داشت

لینكهای مستند:

http://www.goal.com/iran/news/2675/%DA%86%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B2%D9%84%DB%8C%DA%AF/2013/03/06/3801788/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B2%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D9%86%D9%87-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2

http://www.goal.com/iran/news/2675/%DA%86%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B2%D9%84%DB%8C%DA%AF/2013/03/06/3801995/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%88%D8%A7%DA%A9%D9%86%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%B5%D9%85%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%DA%A9

 

http://www.goal.com/iran/news/2675/%DA%86%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B2%D9%84%DB%8C%DA%AF/2013/03/06/3801964/%D9%88%D8%A7%DA%A9%D9%86%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF-%D8%A8%D9%88%D8%A7%D8%AA%D9%86%DA%AF-%DA%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2

6-فصل گذشته در ال كلاسیكوی برگشت لیگ رئال مادرید در نوكمپ با گل آفساید خدیرا كه اتفاقا با هند په په هم همراه بود 2-1 پیروز میشود و لالیگاش قطعی میشود.جالب است گلی كه همراه با هند بوده و مشكوك به افساید هم بوده پذیرفته میشود!عادت داریم به ناداوری ها.ادامه میدهم.

عكس:

http://imgiran.com/images/deam4arlhcatly24dep.jpg

7-در بازی رفت جام حذفی امسال كه تا دقایق پایانی بارسا 1-0 جلو بود كاروالیو كه یك اخطار داشت با لمس توپ با دست از تك به تك شدن مسی با لوپز جلوگیری میكند تا گل دوم بارسا در سانتیاگو به ثمر نرسد!جالب اینجاست كه داور اصلا كارت زرد دوم را از جیب بیرون نمیاورد.اصلا فراموش میكند كه كارتی وجود دارد در جیب یا خیر!

عكس:

http://imgiran.com/images/abqvr43z1h5voqqdzfh.jpg

8-در سال 2000 رئال مادرید در نیمه نهاییه چمپیونز در بازی رفت مقابل بایرن در سانتیاگو 2-0 بایرن را میبرد

اما در بازی برگشت بایرن 2-1 میرد.اما نكته ی جالب توجه آن است كه گل انلكا در دقیقه ی 30 طی یك صحنه افساید به ثمر میرسد.جدا ازاین موضوع ضربه ی ینس یرمیس (هافبك بایرن) به دست روبرتو كارلوس برخورد میكند اما گراهام پل داور انگلیسیه بازی خود را به كوری میزند تا رئال به چمپیونز شماره 8 خود نزدیك شود.

9-در سال 2002 در یك چهارم حذفی چمپیونز باز هم رئال مقابل بایرن!! انگار حماسه های داوری در تقابل این دو تیم كه همیشه به سود رئال بوده تمامی ندارد!!بایرن بازی رفت را در مونیخ 2-1 میبرد اما در بازی برگشت در حالی 2-0 مغلوب میشود كه هند فرناندو هیرو كاپیتان كهنه كار رئال مادرید پنالتی گرفته نمیشود! آنهم در شرایطی كه كارشناسان اسكای اسپورت ایتالیا هند را كاملا واضح و روشن و مستحق پنالتی و حتی كارت قرمز برای هیرو میدانستند!امان از گیج بازی های استفانو براسچی داور ایتالیایی آن بازی.

10-این هم اشتباهات داوری پارسال كه رئال مادرید را قهرمان لیگ كرد

لینك:

http://loves-blaugrana.blogfa.com/category/40

11-سال گذشته رئال  باز هم مقابل بایرن بیچاره در نیمه نهایی چمپیونز قرار گرفت كه این بار باز هم از داوری سودهای كلانی برد اما شكست خورد!در بازی رفت دو تیم كه در مونیخ برگزار شد بایرن در حالی 2-1 پیروز شد كه 2 پنالتی 100% برای بایرن طبق گفته ی الجزیره اسپورت گرفته نشد.در بازی برگشت هم گل اول به هیچ عنوان پنالتی نبود و گل دوم كریس رونالدو نیز آفساید به تمام معنا بود اما حماسه ی غیوران مونیخی رئال را ناكام گذاشت!

http://imgiran.com/images/hwl37p1ajduphxs67es4.jpg


دوستان مادریدی من..!از لحن كلامم خرده نگیرید.وقتی بهانه های كودكانه و مضحكتان را كه سعی در كم جلوه دادن و كم ارزش كردن افتخارات بارسا دارد را میبینم بر خودم لازم میدانم كه كمی حقایق را به شماها گوشزد كنم تا بدانید جایی خبری نیست!

اگر بارسا را متهم به سوگلی بودن پلاتینی میكنید چرا وقتی در سال 2010 اینتر در سن سیرو با گل افساید میلیتو 3-1 برد پلاتینی گل سوم را افساید نكرد؟؟؟

لینك مربوط به گل افساید:

http://video.varzesh3.com/your-clips/nostalgia/%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1-3-1-%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d9%84%d9%88%d9%86%d8%a7/

اگر پلاتینی با بارساست چرا در بازی مقابل میلان امسال در چمپیونز گل بواتنگ كه هند هم بود مردود اعلام نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://imgiran.com/images/1tf7tmc8hinshl8qzfch.jpg

 

بارسا در همان سال 2009 كه با حواشی زیادی  به فینال آمد دیگر فینالیست چمپیونز یعنی شیاطین سرخ را 2-0 در هم كوبید و حتی اجازه ی نفس كشیدن به منچستر كبیر هم نداد.در سال 2011 هم همان منچستری كه با قدرت به فینال امد در برابر طوفان بارسلونا فقط نظاره گر بود.حتی تك گل منچستر هم كه توسط رونی به ثمر رسید طی یك صحنه ی آفساید به ثمر رسید.افساید میلیمتری ای ك خوشبختانه نقشی در نتیجه نداشت .

خنده ام گرفت وقتی یك نوجوان 17 ساله به بارسا گفت تازه به دوران رسیده!!

نوجوانی كه خیلی ها میدانند به عشق مورینیو طرفدار رئال مادرید شده.این نوجوان یحتمل از نتایج بارسا در ال كلاسیكو خبر ندارد و نمیداند كه بارسا در مجموع تمام ال كلاسیكوها 105 بار از رئال برده و 94 بار رئال برده است!یحتمل نمیداند كه بارسا اولین لالیگای برگزار شده در تاریخ را برد و اولین ال كلاسیكوی تاریخ را هم 3-1 برد!این هوادار احتمالا از دیدن این عكس محروم بوده است!

 

http://imgiran.com/images/8xl35jq16epqlasyw131.jpg

بارسلونا از نظر تعداد جامهای رسمی یكی از  پرافتخار تیمهاست با 79 جام رسمی ثبت شده در سایت ماركا و یوفا.

http://imgiran.com/images/76dnf2ns46y9q9tc2uqz.png

توضیح عكس فوق: در مقابل جامهایی كه رسمی هستند به زبان انگلیسی "بلی" و در مقابل غیر رسمی ها  "خیر" نوشته شده

كه البته از نظر جامهای اروپایی میلان پر افتخارترین تیم جهان است

http://www.goal.com/iran/news/1826/%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7/2012/03/12/2961847/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7

دوست مادریدی من بارسا تاریخ تاسیسش 3 سال زودتر از رئال مادرید بوده است. چطور میتوانی به بارسا انگ تازه به دوران رسیدگی را بزنی؟ رئال مادرید حتی یك 6 گانه كه هیچ 5 گانه هم كه هیچ 4 گانه را هم تخفیف میدهیم هیچ حتی 3 گانه هم ندارد!! بزرگترین هنرش در بعضی سالها دبل (كسب دو قهرمانی در 1 سال) بوده. اما بارسای ما این 6 جامی كه در تصویر میبینی را در طی 12 ماه كسب كرد.

http://imgiran.com/images/f0ews1weq22noanw7rvy.jpg

این راهم بدانید كه چندی پیش روبرتو كارلوس بازیكن سابق رئال مادرید اعلام كرد بارسا هنوز هم بهترین تیم جهان است.

لینك:

http://www.goal.com/iran/news/1835/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7/2013/03/05/3801201/%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%84%D9%88%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7-%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B2-%D9%87%D9%85-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA

حتی یوپ هاینكس هم تنها بارسا را بهتر از بایرن میداند.

لینك: http://awalnews.ir/vdchqxnz.23nqvdftt2.html

كلام آخر:

به دیگران احترام بگذارید.

فوتبال بخشی از زندگی میباشد.گهی شاد گهی غم.به تیمهای دیگر یا هوادارانش توهین نكنید كه من هم این كار را میتوانم انجام دهم.اگر بخواهید سریال اشتباهات داوری را  به رخ هواداران بارسا بكشید ما هم گوشه ای از این اشتباهات كه شمارا به افتخارات زیادی رساند را به نمایش گذاشتیم.اشتباهات داوری همیشه هست.هیچگاه هم از بین نمیرود.فقط گاهی از این تیم به آن تیم یا از این بازی به آن بازی میرود.اگر رئالی ها 14 جام مارا در طی این چند سال مشكوك میدانند بهتر است متذكر شوم كه 27 جام فرانكوییه شما در تاریخ بصورت مشكوك در ذهن همگان ثبت شده است.قطعا 27 جام خیلی بیشتر از 14 جام است.تقریبا 2 برابر!!!!پس سكوت برایتان بهترین راه حل است.تنها دغدغه ی شما باید این باشد كه كریس رونالدو یا خوزه مورینیو از رئال نروند كه اگر بروند سیل عظیمی از طرفداران رئال با وزش یك نسیم خنك در تابستان امسال به سمت تیم دیگری كشیده میشوند.پس آرام باشید و سرتان به لاك خودتان باشد.

یادتان نرود بر مزار فرانكو كه رفتید حتما خرما خیرات كنید این.مطالب صرفا برای كوچك یا بی ارزش جلوه دادن باشگاه بزرگی چون رئال مادرید نیست.فقط خواسته بودم كمی پی به گذشته هایتان ببرید و بفهمید كه از كجا و چگونه آمده اید و حالا چه میكنید.

به درود

دوست دار شما شهاب

10 فروردین 1392

http://imgiran.com/images/57hqkmh8gmcaqk3fwg2r.jpg


نوع مطلب : متن بارسایی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

شنبه 10 فروردین 1392
دوشنبه 5 تیر 1396 10:01 ق.ظ
Hello there, You've done an incredible job. I'll certainly digg it and in my opinion suggest to my
friends. I am sure they'll be benefited from this site.
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 06:31 ب.ظ
Thank you, I have recently been looking for information about this subject for ages and yours is
the best I've discovered till now. But, what about
the conclusion? Are you certain in regards to the supply?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


...و نیوكمپ تو را می خواند...

مدیر وبلاگ : NaRgEs FCB
نظرسنجی
نظر شما درباره ی وبلاگ؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
کلیه حقوق این وبلاگ برای و نیوكمپ تو را می خواند... محفوظ است