و نیوكمپ تو را می خواند...
به سایت ما خوش آمدید

طرفداری - ژاوی هرناندز هافبک طراح و با تجربه بارسلونا در صحبت هایی در مورد وضعیت ویکتور والدس و ایکر کاسیاس نظرش را اعلام کرده است.


ویکتور والدس که قراردادش در تابستان 2014 با بارسلونا به اتمام می رسد و اعلام کرده است که با کاتالان ها تمدید نخواهد کرد. در سوی دیگر ایکر کاسیاس هم پس از اتمام مصدومیت جایی در ترکیب اصلی رئال مادرید ندارد و تبدیل به یک نیمکت نشین شده است.

ژاوی در صحبت با روزنامه ال موندو دیپورتیوو گفت: "احساس بدی برای ایکر در مورد نیمکت نشینیش دارم و فکر می کنم ناعادلانه است. اگرچه فکر نمی کنم که به بارسا بیاید. او یک مادریدی واقعی است و ما نمی توانیم چیزی فراتر از این را ببینیم. من با آغوش باز به خوشامد خواهم گفت اما صادقانه می گویم که چنین چیزی اتفاق نخواهد افتاد."

این هافبک تاثیرگذار همچنین تاکید کرد که انتظار ندارد والدس طرح هایش را برای آینده تغییر دهد در حالیکه او را به خاطر عملکرد خوبش ستایش کرد. او افزود: "من ویکتور را به خوبی می شناسم و فکر نمی کنم در تصمیمش تجدید نظر کند. او شخصی خارق العاده است و از اینکه او ما را ترک می کند ناراحت هستم. او نه تنها یک دوست است بلکه یک رهبر نیز هست. او احتمالا بدترین رفتار رسانه ای را با خود دیده است که من هرگز در طول دوران بازیم ندیده ام. او همیشه بر انتقادات غلبه می کند. هرچه انتقادات شدیدتر شود عملکرد او نیز بهتر می شود."

این هافبک 31 ساله از سال 2002/3 تا کنون بیش از 500 بازی برای باشگاه کاتالان انجام داده است.

نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها : ژاوی - كسیاس - بارسا - نخواهد آمد،
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 29 فروردین 1392
http://www.totalbarca.com/wp-content/uploads/2013/04/sport.75017.jpg

نیم نگاهی هم به تــــــــــــیــــــــــــــــم

تیتو فقط 22 تا بازیکن میخواهد که در تیم باشند و در

تاریخ یکم جولای بازیکنان زیاد خواهند بود(14 تا بیشتر)

تیاگو : چرا من تغییر باید کنم؟! خب این فوتبال من است.

خاویر مارتینز: این بارسای فعلی بزرگتر و بالغ تر از آن بارسای 2009 می باشد

توتال بارسا


نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 29 فروردین 1392
پویول که به تازگی زانوش زیر عمل جراحی بوده، به طور قطع به بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان میرسه و پزشکان تیم در تلاشند که به بازی رفت هم برسه .

منبع : سربازان آبی اناری پوش

نوع مطلب : اخبار، عكس، 
برچسب ها : پویول - جراحی - بازی،
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 29 فروردین 1392
خودتان را جای پپ گواردیولا بگذارید و به قرعه كشی لیگ قهرمانان اروپا فكر كنید.بارسا ، رئال یا بایرن؟
چهار راه تهوع آور؛ پپ، بارسا، رئال یا بایرن؟

فوتبال آنلاین

قرعه كشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و هزار و یك تحلیل درست و غلط روی كاغذها نقش بست.هر كس به دلیلی تیم مدنظر خود را یك پای فینال دانست.

از نظر آمار و ارقام هم كه تا دلتان بخواهد تاریخ را نبش قبر كردیم. اما فكر می كنم هنوز جای یك نگاه به این قرعه كشی خالی است.نگاهی از دید پپ گواردیولا یا حداقل هواداران متعصب او.

قرعه كشی را با هم مرور می كنیم و فلوچارت ذهنی محتمل پپ را با هم بررسی می نماییم.

بارسا بایرن : اصولا چه بدشانسی بالاتر از این كه تیم سابق پرافتخارترین مربی تاریخ یك باشگاه (بارسا) باید با تیم آینده او مصاف كند. كار به جایی برسد كه رسانه ها بحث كمك پپ به بایرن برای شكست بارسلونا را مطرح كرده اند. جمله ای كه اگر یك سال پیش كسی آن را بر زبان می آورد مهر مجنونی بر لبانش داغ می شد.

حال احتمالات زیر را در نظر بگیرید و از چشم هوادار پپ بنگرید:

1- بایرن بارسا را حذف كند

بایرن مونیخ هنكس تا به حال قهرمانی بوندس لیگا را به دست آورده، به فینال جام حذفی رسیده كه به احتمال بسیار زیاد آن را هم فتح خواهد كرد و حال با شكست بارسا به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا می کند. آنوقت پپ با چه انگیزه ای و با چه سطح توقعی باید روی نیمكت باواریایی ها بنشیند؟ باید كدام جام را فتح كند تا هواداران او را قهرمان بدانند؟ چگونه باید به بازیكنانی كه همه چیز را تسخیر كرده اند دوباره انگیزه بدهد؟ چه می تواند به بایرنی بدهد كه همه چیز دارد؟ حال تصور كنید بایرن به قهرمانی اروپا هم برسد. آنوقت تمام این سوال ها به توان بی نهایت در ذهن پپ پرواز خواهند كرد.

2- بارسا بایرن را حذف كند

اگر بارسا به فینال برسد حداقل می توان به این امیدوار بود كه هنكس یك فضا ، هر چند كوچك اما یك مجال برای خودنمایی به پپ داده است.

اما از جنبه های دیگر داستان متفاوت است. اگر بارسایی كه در طول سال فقط چند ماهی تیتو را با خود داشته بتواند لالیگا را فتح كند و به فینال لیگ قهرمانان هم برسد ، دوباره صدای رسانه ها بلند می شود كه هر كس دیگر جای پپ بود ، بارسا همه جام های جهان را فتح می كرد چرا كه بهترین بازیكنان را دارد و عملكرد تیم حتی بدون دستیار سابق او نشانگر همین است.

بارسا-رئال در فینال

حال تصور كنید بارسا به فینال برسد. اگر از سوی دیگر هم رئال بالا بیاید كه دیگر چهار راه تهوع آور پپ كامل می شود. اگر بارسا قهرمان شود،گلوهایی كه 4 سال زحمت پپ را هیچ می پندارند چندین برابر خواهند شد. مخصوصا با نوع جدایی او از آبی اناری پوشان كه جنجال های بسیاری را به همراه داشت و نام راسل را به عنوان شخص منفور بر سر زبان ها انداخت.

پس باید رئال قهرمان شود.جمله ای كه قلم هم از نوشتن آن سر باز می زند.

جوزپ گواردیولا ای سالا آرزو می كند رئال با شكست بارسا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود!

نه،این هم امكان پذیر نیست. پس از سه دهه سابقه جنگ در خط مقدم جبهه كاتالانیا برابر مادرید،آرزو كنی دشمن پیروز شود! نه،به هیچ وجه ممكن نیست.پس به چه باید اندیشید؟ چگونه می توان از این گردونه بی پایان خارج شد. حتی اگر بایرن و رئال هم به فینال برسند داستان متفاوت نخواهد بود.

شاید تنها مسكن ، بله مسكن نه راه حل پایان درد ، راه صعب العبور رسیدن دورتموند و بارسا به فینال باشد.و آن هم وقتی دورتموند جام را بالای سر ببرد. البته اگر از فردای آن روز قلم تند آلمانی ها شروع به مقایسه یورگن كلوپ و پپ گواردیولا نكنند .كلوپ جوان،كم هزینه و از همه مهمتر برای ژرمن ها،آلمانی.

آن جا نبودم اما ایمان دارم زمانی كه پپ از قرعه كشی مطلع شد گفت : لعنتی!

نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها : پپ- بارسا -رئال - بایرن،
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 29 فروردین 1392
تاریخ : 92/01/28 | 10:37 PM | نویسنده : l203#ina
+ مسی حالش خوبه و ما با وجود مسی راحتتریم

+من شرط خواهم بست فینال  مادرید - بارسا خواهد بود و این یک بازی مهم در تاریخ فوتبال خواهد شد و یک بازی سنگینی خواهد بود

+ بایرن یک تیم بزرگه و در 5سال اخیر بارسا و بایرن تیم های بزرگ اروپا بودند

نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 29 فروردین 1392

- بهترین چیز در مورد بارسا اینه که اونا همه چی رو آسون جلوه میدن، یه مساله ی ساده رو تبدیل به یه مورد خیلی زیبا می کنن!

- مسی خارق العاده س، یکی از بهترین بازیکناییه که من تاحالا دیدم، او کوچکترین موقعیت ها رو تبدیل به گل می کنه و من یکی از هواداران مسی هستم!

- اسپانیا یه تیم قابل تقدیره، من عاشق ژاوی، اینیستا و فابرگاس هستم. این سه نفر خیلی استعداد دارن و به نظر میرسه آدمای خوبی هم هستن.نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها : نیمار -بارسا - مصاحبه،
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 29 فروردین 1392
ماتیودی


"مسی بهترین بازیکن دنیاست. وقتی تعویض شد تفاوت رو احساس کردیم. سرعت و شتابش استثنائیه"


مسی، امروز صبح در بارسلونساموئل اتوئو: من 100% اطمینان دارم که امسال بارسلونا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا میشه....
برایان، اولین فرزند کارولینا و پدرو امروز توی بارسلونا متولد شد ....سربازان ابی اناری پوش

نوع مطلب : اخبار، عكس، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جمعه 16 فروردین 1392

به بهانه ی احتمال غیبت مسی مقابل پاری سن ژرمن

یازده بازی بارسا بدون مسی  

آخرین مصدومیت جدی مسی در 19 سپتامبر 2010 اتفاق افتاد ، در هفته ی سوم لالیگا خطای شدید توماس اویفالوژی در آخرین ثانیه های بازی بود که باعث سرنگونی مسی شد

سایت گل- آبی و اناری ها اینک با چالشی بزرگ مواجه اند،یک بازی دشوار اروپایی بدون داشتن بهترین بازیکن جهان و شاید تاریخ...اما آن ها با این چالش سخت چندان هم غریبه نیستند...گذشته به ما نشان میدهد آبی اناری ها به شدت به مسی وابسته هستند و در نبود او به مشکل میخورند اما نتایج بازی های آن ها در غیاب مسی چندان هم ناامید کننده نیست. 

آخرین مصدومیت جدی مسی در 19 سپتامبر 2010 اتفاق افتاد ، در هفته ی سوم لالیگا   خطای شدید توماس اویفالوژی در آخرین ثانیه های بازی بود که باعث سرنگونی مسی شد.و تماشاگران حاضر در ویسنته کالدرون  و میلیون ها هوادار بارسا شاهد بیرون رفتن مسی از چمن استادیم روی برانکارد بودند  آن هم  با چشمانی گریان و نگران...

 

 

آلاوز - بارسلونا ،بازی رفت از مرحله ی یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری فصل 2013-2012: بارسا در بازی رفت از مرحله ی یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری بدون مسی به شهر آلاوز سفر کرد.آن ها در یک بازی ساده  و قابل پیش بینی با نتیجه ی 3-0 و با گل های ویا اینیستا و سسک فابرگاس این تیم را شکست دادند.

 

بارسونا - آلوز، بازی برگشت از مرحله ی یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری فصل 2013-2012: با توجه به نتیجه ی قاطعانه ای که بارسا در بازی رفت با حضور بسیاری از ستارگان خود ولی بدون مسی در شهر آلاوز انجام داد کادر فنی بارسا ترجیح داد بار دیگر به مسی استراحت دهد.بارسا موفق شد با نتیجه ی 3-1 آلاوز را شکست دهد.

 

بارسلونا-کوردبا ، بازی برگشت از مرحله ی یک هشتم نهایی کوپا دل ری فصل 2013-2012 : بارسا در حالی به مصاف تیم دسته دومی کوردوبا  رفت که در بازی رفت در زمین حریف موفق شده بود این تیم را 2-0 شکست دهد و کادر فنی بارسا به پشتوانه ی 2 گل لیونل مسی در بازی رفت ترجیح دادند به فوق ستاره ی  آرژانتینی استراحت دهند تا بارسا با تلفیقی از بازیکنان جوان  و ستارگانش  با نتیجه ی 5-0 کوردوبا را شکست دهد.ویا و الکسیس هر کدام 2 بار و تیاگو 1 بار برای بارسا گلزنی کردند.

 

 

هاسپیتالت-بارسلونا،بازی رفت از مرحله ی یک شانزدهم نهایی کوپا دل ی فصل  2011-2012: بارسلونا در یک بازی ساده میهمان تیم دسته دومی هاسپیتالت بود و مسی به علت شرکت در بازی های ملی  غایب بود.بارسا در این بازی اکثر ستاره های خود را از ابتدا در اختیار داشت ولی به سختی و  با تک گل زیبای اینیستا هاسپیتالت را شکست داد.اما آنها علی رغم   در اختیار داشتن اکثر ستاره های فیکس خود سردرگم و بدون برنامه در خط حمله بازی میکردند.

 

بارسلونا-هاسپیتالت ، بازی برگشت از مرحله ی یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری فصل 2012-2011:بارسا که  در بازی رفت با نتیجه خفیف 1-0 هاسپیتالت را شکست داده بود در این بازی به غیر از مسی تمام بازیکنان اصلی خود را بازی داد ، تا یکی از یک طرفه ترین بازی های تاریخ بارسا رقم خورد،بارسا با 9 گل هاسیپتالت را شکست داد.کریستین تیو اولین گل هایش را با تیم اصلی بارسا به ثمر رساند.

 

بارسلونا-اسپورتینگ  گیخون،هفته ی بیست و ششم لالیگا فصل 2012-2011 :بارسا به علت محرومیت ، لیونل مسی را در این بازی در اختیار نداشت.ولی با این حال ضربه ی آرام اینیستا در دقیقه 42  دروازه ی  گیخون را گشود.آن ها در نیمه اول بازی آسانی نداشتند اما به خوبی بازی را اداره کرد.اما تنها 1 دقیقه بعد از شروع نیمه دوم پیکه به علت خطا بر روی بازیکن اسپورتینگ از بازی اخراج شد و بارسلونا را 10 نفره کرد اما فشار های بارسا 10 نفره و بدون مسی در نهایت جواب داد و کیتا با یک شوت زیبا از پشت محوطه ی جریمه و با زاویه ای  مخالف بارسا را بار دیگر پیش انداخت و  در دقایق پایانی چابی هرناندز با دریافت پاس خوب اینیستا تك به تك شد و با یك ضربه استادانه چیپ حساب كار را 3-1 كرد و بدین ترتیب اندك امیدهای خیخون برای امتیاز گرفتن از بارسای بدون مسی هم از بین رفت.

 

بارسلونا-دپورتیوو لاکرونیا هفته ی سی و هفتم لالیگا فصل 2011-2010: قهرمانی بارسا در لالیگا در هفته ی 36 مسجل شده بود و بازیکنان تیم دپورتیوو برای دومین بار  تونلی برای ادای احترام به قهرمان تشکیل داده بودند.تیم دپورتیوو پیشتر و در هفته ی پایانی فصل 2009-2008 هم در ریازور برای قهرمانان اروپا و اسپانیا  تونل تشکیل داده بودند. بارسا با بازیکنان جوان خود و بدون مسی دراین بازی حاضر شد.اما آن ها در یک بازی تشریفاتی و سرد کاری از پیش نبردند تا بازی با نتیجه ی 0-0 به پایان برسد.دپور با این نتیجه تقریبا سقوطش به دسته ی پایین تر قطعی شد.

 

بارسلونا-لوانته هفته ی هفدهم لالیگا فصل 2011-2010:بارسلونا بلافاصله بعد از تعطیلات کریسمس میزبان لوانته بود و مسی  به علت حضور در تعطیلات زمستانی در این بازی غایب بود.بارسا موفق شد لوانته را به سختی و با نتیجه ی 2-1 شکست دهد.هر 2 گل بارسا در این بازی پدرو به ثمر رساند.

 

  

اتلتیک بیلبائو - بارسلونا، هفته ی پنجم لالیگا فصل 2011-2010:بارسلونا در یک شب بارانی در سن مامنس مسی را به علت مصدومیت در اختیار نداشت ولی با این حال  در نیمه ی اول کاملا نبض بازی را در اختیار داشت اما مهاجمان قدرنشناس یکی پس از دیگری موقعیت ها را از دست دادند تا اینکه چابی هرناندز در نیمه ی دوم قفل دروازه ی  بیلبائو را شکاند تا بارسا 1-0 پیش بیفتد.کیتا گل دوم بارسا را به ثمر رساند،ویا هم در دقایق پایانی اخراج شد.و بلافاصله بعد از ده نفره شدن ،بیلبائو توانست یکی از گل ها را جبران کرد اما در آخرین دقیقه ی بازی سرخیو بوسکتس گل سوم بارسا را به ثمر رساند تا در غیاب مسی  بلوگرانا به بردی شیرین در ورزشگاه مخوف سن مامن دست پیدا کند.

 

بارسلونا-اسپورتینگ گیخون، هفته ی چهارم لالیگا فصل 2011-2010:بارسلونا در این بازی مسی را به علت مصدومیت در اختیار نداشت.اما با تک گل ویا و به سختی اسپورتینگ گیخون را شکست داد.بازی که بعد از آن مورینیو،  پرسیادوی فقید را به این متهم کرد که به علت اطمینان از شکست برابر بارسا ترکیبی از بازیکنان ذخیره ی تیمش را در ورزشگاه .نوکمپ به میدان فرستاده  بود. البته در انتهای همان فصل  پرسیادو  با همان ترکیب ذخیره و تضعیف شده شاگردان آقا خاص را در برنابئو به زانو درآوردند تا بارسا در آستانه ی سومین قهرمانی پیاپی خود قرار بگیرد!

بارسلونا-اینتر،هفته ی پنجم از دور گروهی چمپیونزلیگ فصل 2010-2009:مهم ترین بازی که مسی در فصل 2009-2010 غایب بود.آبی اناری در مرحله ی گروهی شرایط چندان خوبی نداشتند اما با وجود غیبت مسی آبی و اناری ها با یک فوتبال منطقی ، حرفه ای و مسلط به راحتی و با دو گل پیکه و پدرو قهرمان آن فصل اروپا را در حسرت صدرنشینی گروه باقی گذاشتند و البته قادر به زدن گل های بیشتر هم بودند.

 

 

این بار چه می شود؟ 

بارسا این بار با چالشی بزرگ مواجه است.یک بازی اروپایی احتمالا بدون بهترین بازیکن جهان!اما آن ها در این امر چندان بی تجربه هم نیستند.با این وجود حکایت این بار متفاوت تر از همیشه است.یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و مثل معروف "فوتبال ورزش ثانیه هاست" و کیست که نداند مسی بیشتر از هر بازیکن دیگری ثانیه ها و لحظات را می شناسد.

فوق العاده بودن سوپر استار فعلی فوتبال جهان را بیشتر از گل ها و دریبل ها و هنرش باید از آمار"خلوت" مصدومیت هایش شناخت.آخرین مصدومیت جدی لئو به ابتدای فصل 2010-2011 در مقابل اتلتیکو مادرید و با حرکت خشن اویفالوژی بر می گردد که البته مسی دو هفته بعد در میدان حاضر بود!

 

حتی 19 تیم لالیگایی و ویروس مخوف بازی های ملی نیز نتوانستند روند درخشش و رکوردشکنی های ستاره جوان را خدشه دار کنند.و حتی دو سه مصدومیت نه چندان خفیف همین فصل در مقابل سلتا و بنفیکا! اما شاید این بار داستان کمی متفاوت باشد و مصدومیت کهنه عضله دوسر ران پسرک جوان شانس بزرگی باشد که در خانه برخی ستارگان پشت خط مانده را زده!

آیا چینی ظریف هنرمندترین پای دنیا ترک خورده؟آیا خاطره چیپ های هنرمندانه و دریبل های "فوق ریز" لئو هم محکوم به پنهان شدن زیر غبار بی رحم مصدومیت هستند؟...

[

نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جمعه 16 فروردین 1392


( کل صفحات : 6 )    1   2   3   4   5   6   
درباره وبلاگ


...و نیوكمپ تو را می خواند...

مدیر وبلاگ : NaRgEs FCB
نظرسنجی
نظر شما درباره ی وبلاگ؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
کلیه حقوق این وبلاگ برای و نیوكمپ تو را می خواند... محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic